סדנאות הורות

הילד שלי הילד שבי – סדנת אימגו מרוכזת

חיי היום-יום סוחפים אותנו ולפעמים אנו שוכחים לעצור ולהתבונן. אתם מוזמנים לסדנא פוקחת עיניים העוסקת ביקר לנו מכל- ילדינו. בסדנא תרכשו דרך חדשה של התבוננות על היחסים שלכם עם ילדיכם, בכל גיל. זוהי הזדמנות להעשיר את האושר, תוך הבנת הקושי.
קרא יותר

די לכעוס

אין הורה של מכיר את תחושת הכבדות אחרי ריב עם ילדו. אתם מוזמנים לסדנא מרגשת להורים לילדים צעירים בגילאי 4-12 , שתתן לכם כלים שיאפשרו לכם ליצור בבית אווירה נעימה ללא מאבקי כוח, תוך התאמת התגובות שלכם לילדכם והקניית הרגלים נכונים.
קרא יותר

ניהוג על פי ערכים™

סדנא מרתקת ומשמעותית המאפשרת להורים מבט נוקב על מערכת הערכים לפיה היו רוצים להנהיג ולנהל את המשפחה, לעומת התנהלותם בפועל. בתהליך תפגשו הורים נוספים, ותגבשו את מערכת הערכים שלכם דרך התנסות קבוצתית ואימונים פרטניים במהלכם תקבלו מגוון כלים מעשיים.

במציאות של היום כוח ההשפעה המנהיגותי שלכם ההורים חייב להתעצם ולהוות תחרות ראויה למערכת הערכים, ההתנהגויות המזיקות והפן הרגשי הנרכשים דרך התקשורת. סדנה זו נועדה לתת מענה לצורך זה ולהעצים את כוח השפעתכם על ילדיכם בהתאם לערכים החשובים לכם.

בעשור האחרון אנו עדים להשפעתם הגוברת באופן משמעותי, של עולם האינטרנט והרשתות החברתיות, של תקשורת ההמונים, מערכות שיווק ודמויות משפיעות בתקשורת ("גיבורי תרבות"). כל אלו ועוד מוצאים את דרכם אל הילדים בשלבי עיצוב אישיותם, מאתגרים ופוגעים בהשפעה ההורית וביכולתם להטמיע את הערכים הרצויים להם. בנוסף, ניסיון ההורים לנהג© (ניהול+הנהגה) את המשפחה בשלט רחוק תוך הכנסת דמויות נוספות כמו מטפלת או גידול ילדים בשני בתי ההורים עקב גירושין, או כניסת בני זוג חדשים, הופכים את ההשפעה ההורית למורכבת אף יותר.

על מנת לתת מענה לצורך זה ולסייע להורים להעצים את כוח השפעתם, פותח המודל של ‘ניהוג משפחה על פי ערכים’©. המודל פותח ע"י ד"ר נגה נברו וענת גרתי מ"מכון שינוי" ואבישי לנדאו מ"המרכז לניהול על פי ערכים בישראל".

מכון שינוי מזמין את ההורים לסדנא של 6 מפגשים בימי רביעי 20:00-22:00
בסדנא נכיר את מודל ‘ניהוג משפחה על פי ערכים’©, ובעזרתו תקבלו כלים:

  • לבירור ובחירת הערכים עליהם אתם רוצים לגדל את ילדיכם.
  • להתנהלות הורית אשר תגביר את השפעתכם בבית ובחוץ.
  • להעברת מסרים בצורה אפקטיבית שתביא להטמעה טובה של הערכים.
  • לתגובה נכונה לאירועי היום יום הרבים אשר תופסים אותנו פעמים רבות "לא מוכנים" ו/או "עייפים".
  • לניהול נכון של הזמן והאנרגיה כדי להתמודד בצורה אפקטיבית עם האילוצים והתפקידים הרבים הקיימים.

כל זאת תוך הבנה לצרכים הייחודיים של הילדים בכל שלב בחייהם.

יש לנו כל כך הרבה לתת לילדינו, אנחנו רק צריכים ללמוד
את הדרך הנכונה לתת כדי שהם ירצו לקבל.

עלות למשפחה (הורה יחיד או זוג הורים): 1500 ש"ח

קרא יותר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן