הדומה והשונה בזוגיות של בני אותו מין – מה על המטפל לדעת על זוגיות חד מינית

יחד עם זאת, בזוגיות החד מינית ישנם מאפיינים מיוחדים שקשורים לעולמם הרגשי, החברתי והמשפחתי של בני/ בנות הזוג. המטפל נדרש להכיר את הסוגיות הזוגיות מנקודת המבט הייחודית שלהם, כדי לסייע ליצור תא משפחתי יציב ותומך בתוך המורכבות החברתית הייחודית בה הוא מתקיים.

הסדנה תעמוד על האפיונים הייחודיים של הזוגיות החד מינית ועל האופנים בהם עשוי המטפל לסייע לבני הזוג בהתפתחות האישית והזוגית. נכיר את נקודות החיבור המיוחדות של הזוגיות הזו, מה מחזק אותן ומה מחליש אותן, מה מעצים את הזוגיות ומה עלול לפגוע בה ואיך יוצרים אינטימיות של שני גברים ושתי נשים שהיא מעט שונה מזו ההטרוסקסואלית. מה היא התרבות החד מינית ואיך היא משפיעה על הזוגיות ומה הם הממשקים המשמעותיים של הזוגיות הזו עם המרחב ההטרוסקסואלי שמשפיעים על ההתפתחות הזוגית החד מינית.

הסדנה מיועדת ל: אנשי מקצוע מתחומי הפסיכולוגיה, הטיפול המשפחתי והזוגי, בריאות הנפש, רפואת משפחה, הרווחה והייעוץ וקרימינולוגיה קלינית.

על המנחה:
דוקטורנט באונ' בר אילן, מוסמך (M.A.) בלימודי משפחה, בוגר התכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה משפחתית וזוגית אינטגרטיבית במכון "שינוי". מוסמך האגודה לפסיכותרפיה ממוקדת עם התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי, חבר בצוות ההוראה בתואר השני להסמכת יועצים מומחים למשפחה במכללה למנהל. מרצה במכללת 'גבים' להכשרת מגשרים משפחתיים וזוגיים בגירושין. מומחה בטיפול במשפחות עם ילדים ונוער במצבי סיכון, בסוגיות של התמכרות ושל זהות מינית בהיבט האישי והמשפחתי. מטפל אישי, זוגי ומשפחתי במכון "שינוי".

הסדנה תתקיים במכון שינוי – קיבוץ גליל-ים הרצליה ב- 31.03.2016

בין השעות 17:00-21:00

לפרטים נוספים והרשמה התקשרו אלינו 09-9551973 

ניתן להשאיר פרטים גם דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם. 

שיתוף:

סדנאות נוספות

טיפול קצר מועד "ממוקד שינוי"™ בחרדה, בפוביות שמקורן בהתקפי חרדה ראשוניים, ובמחשבות אובססיביות הקשורות למצבי חרדה

מנחה: ד"ר נגה נבארו מטרת הסדנה: להקנות מודל טיפולי והבנה רב-ממדית של התקפי חרדה ופאניקה, של פוביו...

"מישהו נכנס למיטה שלנו": הטיפול במשברי נאמנות ובגידה בנישואין

מאת: ד"ר שרה איוניר גילוי יחסים רומנטיים מחוץ לנישואים מהווה לעתים קרובות אחד המשברים החמורים ביו...
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן